Курси It Рекрутингу On-line От Skillup

Враження від курсу по ІТ рекрутингу – просто нереальні! Вони розкрили всі трюки та техніки знаходження топ IT-фахівців. Тепер я точно знаю, як шукати в LinkedIn та інших мережах.

На жаль, багато які ресурси з черговим навчанням просто не можуть дати реальних навичок, оскільки не мають потрібної практики та умовної «роботи в полі». Без цього відірвана від ринку й контексту теоретична інформація не стане надійним фундаментом нової професії. Просто знайти контакт класного фахівця — це навіть не половина успіху. У сфері IT тепер панує ринок кандидата — фахівець ще має підібрати такі слова, тригери й аргументи, що зможуть зацікавити кандидата й переконати вислухати твою пропозицію.
Розповідаємо, хто такий IT-рекрутер та як вирости на цій позиції. Перші кроки найскладніші, тому ми допоможемо тобі правильно розставити пріоритети та визначитися з цілями. В агентстві діє система рівнів, яка прив’язана до знань, навичок, успішно проведеним проектам та оцінкам 360.

Оператор-рекрутер, Віддалена Робота

Сертифікація RACS+R (Certified Sourcer + Recruiter) підтримується консультативною радою Recruitment Academy на чолі з головою Яном Мюльфейтом, екс-президентом Microsoft Europe. Розпочинаємо цей тиждень з нового партнерства з Івано-Франківським… Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

  • Особи з глибоким розумінням потреб компанії та спеціалізованим розумінням технічних позицій, як правило, досить успішні на посаді Tech рекрутера.
  • Курс призначений для початківців і для тих, хто хоче оволодіти професією рекрутера в ІТ-сфері.
  • IT-рекрутеру важливо вміти розбиратися у світі технологій.
  • Тому нам доводиться шукати альтернативні методи для знайомства з кандидатами, а також для розвитку та підтримки співробітників, а психодіагностика є одним з них.
  • Ви навчитеся знаходити спеціалістів різних рівнів, розбиратися у технологіях та відчувати себе впевнено у спілкуванні з технарями, менеджерами та топами.

Тут є багато різних завдань та головоломок, які деякі компанії (наприклад, Microsoft) використовують під час пошуку кандидатів. Головна мета книги — показати, як за допомогою творчого та аналітичного ефективного мислення знайти відповіді на будь-які (навіть найнестандартніші) питання. З одного боку, рекрутери можуть не знати усіх деталей місця роботи й не завжди можуть вплинути на пропозицію компанії. Але з іншої — вони розбираються одразу в широкому наборі технологій, знайдуть кандидата під будь-який стек та вимоги, тримають руку на пульсі ринку IT.
На щастя, наші техспеціалісти в Pingle завжди дуже відкриті до обговорення і готові допомогти з труднощами або питаннями, які виникають. Так, як і в аутсорсингових компаніях, рекрутери в агентстві отримують бонус за виконання KPI, закриття позицій та невелику ставку. При цьому заробітна плата в агентствах порівняно вища, ніж в інших місцях.
Оголошення можна розмістити на сайті компанії, в соціальних мережах, на професійних сайтах, в газетах, на дошках оголошень та в інших місцях, де кандидати можуть побачити його. Робота з людьми часто «дарує» несподівані моменти і рекрутер повинен залишатися в «холодному розумі», а також вміти виходити зі стресових ситуацій. На мою думку, завжди необхідно залишатися професіоналом. Рекрутер повинен бути цікавим і розумним співрозмовником.

Freelance Agency Recruiter

Все більше і більше компаній у центр своєї корпоративної культури ставлять людину, її особистісні особливості, творчі здібності і благополуччя. Тому і HR-сфера з кожним роком розвивається все активніше, щоб якомога більше людей були на потрібному місці відчували себе щасливими. Рекрутер займається веденням переговорів і вибудовує довірливі стосунки з людьми — не важливо кандидат це або представник компанії, тому у нього повинні бути добре розвинені комунікативні навички.
Це щоб вибрати найкращого кандидата на ринку та з купи заявок, які вони отримують. Співбесіда з кандидатом поодинці — серйозне завдання, яке HR схильний повністю покладати на рекрутерів. І, нарешті, хотілося б додати, що найбільш важлива якість як HR-фахівця, так і рекрутера — це любов до людей. Вже минув той час, коли персонал розцінювали суто як трудовий ресурс.
recruiter це
В кожній компанії різна «атмосфера», тому рекрутер повинен розуміти, який кандидат найбільш вірогідно підійде тій чи іншій компанії. Тут рекрутери можуть отримати великі бонуси за закриття позицій або за досягнення квартальних KPI при мінімальній ставці. Такі фахівці орієнтуються на кількість та ефективність кожного контакту з кандидатом, якість відібраних CV. Немає сталої думки на ринку, що потрібно знати для кожного грейду. Вимоги можуть відрізнятися в різних містах, вони залежать від обов’язків, домену, бізнес-моделі та типу компанії. Кар’єру в рекрутингу починають з позиції сорсера/ресерчера або Trainee/Junior-рекрутера.

Задоволений Кандидат

Насправді функціонал HR-менеджера у великій компанії настільки широкий, що якщо описати його повністю, вийде невелика книга. Уміння опанувати себе й залишатися професіоналом у будь-якій ситуації — ще один must have skill для технічного рекрутера. Як і всі люди, айтішники бувають різними — і в мить, коли ви пишете з приводу потенційної співпраці, людина може просто бути не в доброму гуморі. Щоб не поповнити кейси профільних розмов історіями про непрофесіоналізм рекрутерів вашої компанії, варто зважувати свої слова й бути максимально коректною людиною в будь-якій ситуації. Зазвичай є один або декілька різних продуктів, для яких потрібні кандидати.

У цьому сенсі рекрутер немає нічого спільного зі створенням роботи. Коли з’являється вакансія, вони корисні і HR зв’язується з ними, щоб допомогти заповнити вакансію. На плечах рекрутера чимало дрібних задач (звичайно, є глобальні, головні і великі задачі, але зараз не про них).

Залишит Відгук

Курси побудовані в форматі симуляції з максимальною кількістю практики. В кожному розділі ви вирішуватимете завдання, які можуть виникнути під час роботи рекрутером. А чим більше потрібні розробники — тим більше потрібні рекрутери, які зможуть їх знайти. Наприклад, за інформацією DOU, кількість вакансій у сфері HR виросла у 3,5 раза за останні три роки. Чи покладаєтеcя ви на інтуїцію, щоб вибрати правильного кандидата, чи застосовуєте науково обґрунтовані методи та підходи до методів інтерв’ювання?
Брати собі невеликі фріланс-замовлення, та пізнавати сферу «руками». У свій час я навчалась на курсах по HR&Recruiting «ITHunt» у Харкові. Можу сказати, що курси дали мені гарний старт, але, звичайно, на практиці я отримала більше. Крім того, є прямий доступ вакансія Talent Acquisition Specialist до hiring manager’a і можливість вплинути на умови вакансії. Якщо потрібно уточнити деталі проєкту, переосмислити зарплатну вилку — внутрішній рекрутер швидко з цим впорається. Програма удосконалюється з кожним набором, в залежності від потреб ІТ-ринку.
Його величезною перевагою є невтручальний підхід – кандидат не відчуває себе під час інтерв’ю, ніби його допитують. Єдиний сертифікований спеціаліст методу в Чеській Республіці Ян Женаті, який був навчений спеціалістом з допитів з Scotland Yard, проведе вас через цей модуль. У цьому розділі Мілан зосереджується на новому тренді та пояснює важливість різноманітності, інклюзії та упередження у сучасному рекрутингу та причини, чому ви не зможете уникнути цього тренду. Перед тим, як аналізувати та покращувати процес підбору персоналу, варто дослідити ринкові дані та тенденції, що впливають на ринок праці. Фахівець з пошуку талантів, має понад 20 років досвіду в міжнародному рекрутингу та рекламі.

Викладачі Курсу

Курс від ex-Head of Recruitment в Rambler & Co детально розповідає про різноманітні позиції та напрями в IT-рекрутингу. Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 0352.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на 0352.ua – Сайт міста Тернополя. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Є така крута професія – спеціаліст з підбору персоналу для IT-компаній. Після завершення курсу у вас буде доступ до всіх матеріалів курсу.
Довіра — це одне з ключових понять у роботі рекрутера і, напевно, основне, що відрізняє хорошого рекрутера від поганого. Попри безліч тренінгів з історіями успіху у відгуках на сайті, здобути професію IT-рекрутера не так і просто. Більша частина курсів на ринку зорієнтована на те, щоб удосконалити вже наявні навички, а не будувати кар’єру з нуля. Рекрутери аутсорсингових компаній шукають IT-фахівців під вимоги замовників різних проєктів. У них є певна зона відповідальності — потрібно виконати завдання клієнта якісно та вчасно. При цьому рекрутер досі може впливати на пропозицію кандидату та швидко уточнювати у менеджера деталі.
В нас навчають ТОП-ові спеціалісти, які досягли високих результатів. Голова сорсингової та рекрутингової стратегії, 20 років в індустрії рекрутменту, будує медіа імперію. Психолог, консультант, міжнародний коуч та тренер (12+ років).
У цьому розділі ви можете прочитати реальні відгуки наших учнів про якість навчання та методику викладання. 2️⃣ Рекрутери працюють із кваліфікацією кандидата, а HR допомагає розподілити його. Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби.
IT-рекрутер знає, де шукати кандидатів (від Djinni до Github), як правильно з ними спілкуватися та зацікавити пропозицією. Крім того, що рекрутер шукає кандидатів та проводить з ними співбесіду, він спілкується з менеджерами та замовниками, а також готує аналітику та звітність. 10+ років досвіду в рекрутингу, як в міжнародних, так і в українських компаніях. З них, останні 5+ років – це ІТ індустрія, як продукт так і аутсорс/аутстаф.

发表回复